Skip to main content

Uzticams tulkošanas partneris. Spēj rīkoties un ir pretīmnākoši arī nestandarta situācijās. Tulkojumi tiek veikti laicīgi un kvalitatīvi.

WEST KREDIT

Novērtējam ieinteresēto attieksmi un komunikāciju, darbs tika veikts operatīvi. Arī steidzami tulkojumi tika nodoti pielīgtajos termiņos.

LATIO

Ātri un precīzi tulkojumi. Uzņēmums izpildīja mūsu pasūtījumu laikā, lai gan laiks bija ierobežots. Tulkojuma kvalitāte bija nevainojama!

KIDS OPTIKA

Tulkošanas biroja Lexikon komanda – profesionāļi, kuri strādā atbildīgi, kvalitatīvi un darbu izpilda solītajā laikā.

BIOLAR

Profesionāls tulks ar izpratni par kontekstu. Sadarbība ar uzņēmumu bija patīkama un efektīva. Viņi pievērsa uzmanību mūsu projekta specifikai un spēja šo ideju interpretēt citā valodā.

EMTEKO LLC

Ilgus gadu SIA Concord Service Group savus tulkojumu darbus uztic Lexikon. Uzņēmums laikus veica mūsu pasūtījumus un pievērsa uzmanību detaļām. Pateicoties sadarbībai ar Tulku fabriku, mūsu uzņēmuma darbība veiksmīgi paplašinās jaunajos tirgos.

CONCORD SERVICE GROUP

Отличное качество переводов! Компания действительно обладает глубокими знаниями в различных языках и смогла передать смысл текстов точно и ясно. Рекомендую!

ANGEL - APBEDĪŠANAS BIROJS

Uzticams partneris tulkojumiem. Birojs izpilda mūsu pasūtījumus savlaicīgi un ar izpratni par detaļām.

DABO TRADE

Profesionāli tulkotāji ar plašām zināšanām. Esam sadarbojušies ar šo uzņēmumu vairākos projektos un vienmēr esam saņēmuši augstas kvalitātes tulkojumus. Mūsu uzticība viņiem turpina pieaugt.

DOKANA