Skip to main content
 
 

Kontakti

Mūsu komandai ir vairāku gadu pieredze tulkošanas pakalpojumu nozarē

Jautājiet par cenu

  Sazinieties ar mums

  Mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un izskatīt sadarbības piedāvājumus. Gaidīsim jūs mūsu birojā, kur labprāt personīgi apspriedīsim sīkākos jautājumus. Steidzamas nepieciešamības gadījumā droši zvaniet mums pat sestdien!

  MŪSU ADRESE

  Kr. Barona 32-1, Rīga, LV-1011, Latvija

  T: +371 67286067
  M: +371 26695222
  M: +371 26667447
  F: +371 67280286
  E: info@lexikon.lv

  Pirmdien — Piektdien no plkst. 9:00 līdz 18:00.

  Kas mēs esam?

  Tulkošanas birojs ar plašu pakalpojumu klāstu Lexikon

  Uzņēmums Lexikon nodarbojas ar plašu pakalpojumu klāstu rakstisko un mutisko tulkojumu jomā. Mēs specializējamies augstvērtīgu tulkojumu sniegšanā dažādās nozarēs un darbības sfērās. Mūsu pieredzējušo tulkotāju komanda strādā ar dažādiem tekstiem, uzņēmējdarbības dokumentiem, mārketinga materiāliem, tehniskajām specifikācijām, juridiskajiem dokumentiem un daudz ko citu.

  15
  Pieredzes gadi
  55
  Valodu kombinācijas
  20
  Rakstzīmes tulkotas 2022. gadā
  500
  Tulkotāji
  FAQ

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Cik maksā tulkojums?

  Cena atkarīga no simbolu/vārdu skaita, valodu kombinācijas, vai ir ar/bez tulka/notāra apliecinājuma vai ar/bez legalizācijas/apostille, kā arī citiem faktoriem. Atsūtiet mums tekstu/dokumentus, un mēs aprēķināsim tulkošanas izmaksas un termiņu. Tulkojuma tāmes saņemšana ir bez maksas, un tā neuzliek jums pienākumu sadarboties ar mums.

  Kā uzzināt, cik rakstzīmju/vārdu ir manos dokumentos?

  Ja dokuments ir pieejams Microsoft Word/PDF formātā, izmantojiet vārdu skaitīšanas funkciju (Review Word Count/View Word Count). Ja dokuments ir pieejams citā formātā (skenēts, izdrukāts, JPG, HTML utt.), nosūtiet mums dokumentu(-s) pa e-pastu, un mēs jums nosūtīsim bezmaksas aprēķinu.

  Cik ātri es saņemšu savu tulkojumu?

  Pasūtījuma izpildes termiņš tiek noteikts pirms darba uzsākšanas. Vidēji standarta dokumenta tulkojums ar notariālu apliecinājumu līdz 3000 rakstu zīmēm/500 vārdiem aizņem vienu pilnu darba dienu, bet līdz 6000 rakstu zīmēm/1000 vārdiem — vismaz divas darba dienas. Ja nepieciešams, mēs varam veikt arī steidzamus tulkojumus.

  Vai ir iespējams nosūtīt dokumentu pa e-pastu/WhatsApp?

  Mēs pieņemam pasūtījumus dokumentu tulkošanai elektroniskā formātā. Ja dokuments nav pieejams elektroniski, atsūtiet mums tā attēlu/skanējumu vai apmeklējiet mūsu biroju Krišjāņa Barona ielā 32.

  Kādus tekstus Jūs varat tulkot?

  Mēs tulkojam jebkuras specifikācijas tekstus, saglabājot oriģināla formātu, ja tas ir nepieciešams, un pieņemam dokumentus praktiski jebkurā elektroniskā formātā. Pēc vajadzības veicam arī teksta lokalizāciju/pielāgošanu mērķa valodā, ņemot vērā klienta prasības.

  Kas ir dokumenta legalizācija?

  Dokumenta legalizācija nozīmē parakstījušās amatpersonas paraksta un izdevējiestādes zīmoga īstenuma apliecināšanu, lai vienā valstī sastādītie publiskie dokumenti būtu juridiski saistoši citā valstī. Šo funkciju veic ārlietu dienesti un diplomātisko pārstāvniecību konsulārās amatpersonas.

  Apostille ir vienkāršota dokumenta legalizācijas forma, ko atzīst 1961. gada Hāgas konvencijas parakstītājvalstis

  Vai Jūs veicat dokumentu legalizāciju vai apostille?

  Jā, pēc pieprasījuma mēs sniedzam legalizācijas un apostille pakalpojumus tulkojumiem vai dokumentu oriģināliem.

  Mūsu komanda

  Tulkošanas biroja darbinieki

  Uzņēmuma direktore

  Ludmila Moisejeva

  Projektu vadītāja

  Alla Krovacka

  Klientu apkalpošanas speciāliste

  Līga Purmalniece

  Atsauksmes

  Mūsu klientu atsauksmes

  Uzticams tulkošanas partneris. Spēj rīkoties un ir pretīmnākoši arī nestandarta situācijās. Tulkojumi tiek veikti laicīgi un kvalitatīvi.

  WEST KREDIT

  Novērtējam ieinteresēto attieksmi un komunikāciju, darbs tika veikts operatīvi. Arī steidzami tulkojumi tika nodoti pielīgtajos termiņos.

  LATIO

  Ātri un precīzi tulkojumi. Uzņēmums izpildīja mūsu pasūtījumu laikā, lai gan laiks bija ierobežots. Tulkojuma kvalitāte bija nevainojama!

  KIDS OPTIKA

  Tulkošanas biroja Lexikon komanda – profesionāļi, kuri strādā atbildīgi, kvalitatīvi un darbu izpilda solītajā laikā.

  BIOLAR

  Profesionāls tulks ar izpratni par kontekstu. Sadarbība ar uzņēmumu bija patīkama un efektīva. Viņi pievērsa uzmanību mūsu projekta specifikai un spēja šo ideju interpretēt citā valodā.

  EMTEKO LLC

  Ilgus gadu SIA Concord Service Group savus tulkojumu darbus uztic Lexikon. Uzņēmums laikus veica mūsu pasūtījumus un pievērsa uzmanību detaļām. Pateicoties sadarbībai ar Tulku fabriku, mūsu uzņēmuma darbība veiksmīgi paplašinās jaunajos tirgos.

  CONCORD SERVICE GROUP

  Uzticams partneris tulkojumiem. Birojs izpilda mūsu pasūtījumus savlaicīgi un ar izpratni par detaļām.

  DABO TRADE

  Profesionāli tulkotāji ar plašām zināšanām. Esam sadarbojušies ar šo uzņēmumu vairākos projektos un vienmēr esam saņēmuši augstas kvalitātes tulkojumus. Mūsu uzticība viņiem turpina pieaugt.

  DOKANA

  Lieliska tulkojumu kvalitāte! Uzņēmumam patiešām ir dziļas zināšanas par dažādām valodām, un tas spēja precīzi un skaidri pasniegt tekstu nozīmi. Iesaku!

  ANGEL - ABDEĪŠANAS BIROJS