Skip to main content
 
 

Lokalizācija

Mūsu ekspertu profesionālā tulkotāja līmenis nodrošina augstas kvalitātes tulkojumus un tematiski dažādu tekstu lokalizāciju

Lexikon saprot, ka informācijas uztvere ir ļoti atkarīga no kultūras konteksta.

Mārketinga kampaņa, kas ir veiksmīga vienā tirgū, var būt neefektīva citā tirgū. Tāpēc svarīga nozīme ir vēstījuma lokalizācijai un adoptācijai mērķa tirgus specifikai. Mēs piedāvājam lokalizācijas pakalpojumus, palīdzot Jums pielāgot tīmekļa vietni vai mobilo lietotni vietējo lietotāju vēlmēm, ņemot vērā viņu valodas un kultūras nianses. Mūsu tulkošanas eksperti nodrošinās kvalitatīvu dažādu tēmu tekstu tulkošanu un lokalizāciju.

Mūsu ļoti pieredzējušo speciālistu komanda nodrošinās teksta kopējo stilu, saturu un struktūru, terminoloģijas atbilstību, kā arī stāstījuma loģiku. Bez tam mēs nodrošināsim arī to, ka lokalizētais produkts atbilst lietotāju vēlmēm. Mūsdienu lielpilsētu multikulturālajā vidē ir nepieciešami uzticami un kvalitatīvi visu veidu tekstu tulkojumi. Mēs varam sniegt Jums visus lokalizēšanas pakalpojumus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu Jūsu uzņēmuma panākumus starptautiskā līmenī.

Pakalpojumu veidi

Mēs piedāvājam visu veidu lokalizāciju

1

Audio un video lokalizācija

2

Programmatūras lokalizācija

3

Tālmācībai paredzēta satura lokalizācija

4

Digitālā mārketinga satura lokalizācija

5

Tīmekļa vietņu un lietotņu tulkošana

6

Google reklāmu un SEO tulkošana

15
Pieredzes gadi
55
Valodu kombinācijas
20
Rakstzīmes tulkotas 2022. gadā
500
Tulkotāji
Valodas

Mēs piedāvājam lokalizāciju tālāk norādītajām valodām

Angļu valoda

Vācu valoda

Franču valoda

Itāļu valoda

Latviešu valoda

Lietuviešu valoda

Igauņu valoda

Poļu valoda

Somu valoda

Zviedru valoda

Norvēģu valoda

Dānu valoda

Spāņu valoda

Portugāļu valoda

Grieķu valoda

Citas valodas

FAQ

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā tulkojums?

Cena atkarīga no simbolu/vārdu skaita, valodu kombinācijas, vai ir ar/bez tulka/notāra apliecinājuma vai ar/bez legalizācijas/apostille, kā arī citiem faktoriem. Atsūtiet mums tekstu/dokumentus, un mēs aprēķināsim tulkošanas izmaksas un termiņu. Tulkojuma tāmes saņemšana ir bez maksas, un tā neuzliek jums pienākumu sadarboties ar mums.

Kā uzzināt, cik rakstzīmju/vārdu ir manos dokumentos?

Ja dokuments ir pieejams Microsoft Word/PDF formātā, izmantojiet vārdu skaitīšanas funkciju (Review Word Count/View Word Count). Ja dokuments ir pieejams citā formātā (skenēts, izdrukāts, JPG, HTML utt.), nosūtiet mums dokumentu(-s) pa e-pastu, un mēs jums nosūtīsim bezmaksas aprēķinu.

Cik ātri es saņemšu savu tulkojumu?

Pasūtījuma izpildes termiņš tiek noteikts pirms darba uzsākšanas. Vidēji standarta dokumenta tulkojums ar notariālu apliecinājumu līdz 3000 rakstu zīmēm/500 vārdiem aizņem vienu pilnu darba dienu, bet līdz 6000 rakstu zīmēm/1000 vārdiem — vismaz divas darba dienas. Ja nepieciešams, mēs varam veikt arī steidzamus tulkojumus.

Vai ir iespējams nosūtīt dokumentu pa e-pastu/WhatsApp?

Mēs pieņemam pasūtījumus dokumentu tulkošanai elektroniskā formātā. Ja dokuments nav pieejams elektroniski, atsūtiet mums tā attēlu/skanējumu vai apmeklējiet mūsu biroju Krišjāņa Barona ielā 32.

Kādus tekstus Jūs varat tulkot?

Mēs tulkojam jebkuras specifikācijas tekstus, saglabājot oriģināla formātu, ja tas ir nepieciešams, un pieņemam dokumentus praktiski jebkurā elektroniskā formātā. Pēc vajadzības veicam arī teksta lokalizāciju/pielāgošanu mērķa valodā, ņemot vērā klienta prasības.

Kas ir dokumenta legalizācija?

Dokumenta legalizācija nozīmē parakstījušās amatpersonas paraksta un izdevējiestādes zīmoga īstenuma apliecināšanu, lai vienā valstī sastādītie publiskie dokumenti būtu juridiski saistoši citā valstī. Šo funkciju veic ārlietu dienesti un diplomātisko pārstāvniecību konsulārās amatpersonas.

Apostille ir vienkāršota dokumenta legalizācijas forma, ko atzīst 1961. gada Hāgas konvencijas parakstītājvalstis

Vai Jūs veicat dokumentu legalizāciju vai apostille?

Jā, pēc pieprasījuma mēs sniedzam legalizācijas un apostille pakalpojumus tulkojumiem vai dokumentu oriģināliem.

Sazināties ar mums

Nosūtiet mums savu pieprasījumu