Skip to main content
 
 

Mašīnbūve un dzelzceļa rūpniecība

Mēs tiecamies pēc precizitātes, savlaicīguma un konfidencialitātes, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības un cerības mašīnbūves un dzelzceļa nozarē

Kāda ir tulkošanas nozīme mašīnbūvē un dzelzceļa nozarē un kādas ir tās īpatnības?

Mašīnbūves un dzelzceļa nozare ir tehnoloģiskā progresa un ekonomiskās attīstības dzinējspēks. Globalizācijas un pieaugošās konkurences apstākļos tulkojumu precizitāte un kvalitāte šajās nozarēs kļūst ļoti svarīga.

Tulkošanas birojā Lexikon mēs izprotam mašīnbūves un dzelzceļa nozares unikālās prasības un specifiku. Mūsu profesionālu tulkotāju komanda, kas padziļināti pārzina tehnisko terminoloģiju un nozares specifiku, nodrošina kvalitatīvus un precīzus tulkojumus.

Tulkojumu veidi

Mēs strādājam ar dažāda veida dokumentāciju un materiāliem, tostarp:

1

Tehniskajām specifikācijām

2

Lietošanas instrukcijām

3

Projektēšanas dokumentāciju

4

Drošības standartiem

5

Un daudz ko citu

Mūsu mērķis ir sniegt mūsu klientiem pilnīgu lingvistisko atbalstu, kas veicina veiksmīgu projektu realizāciju mašīnbūves un dzelzceļa nozares jomā. Uzticot mums savus tulkojumus, varat būt droši, ka saņemsiet augstas kvalitātes un profesionālus pakalpojumus. Mēs nodrošinām precizitāti, savlaicīgumu un konfidencialitāti, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības un vēlmes mašīnbūves un dzelzceļa nozarē. Izmantojot Lexikon pakalpojumus, Jūs iegūsiet uzticamu partneri, kas spēs Jums nodrošināt visaugstākās kvalitātes tulkojumus, kas atbilst mašīnbūves un dzelzceļa nozares tehniskajām prasībām un specifikai.

15
Pieredzes gadi
55
Valodu kombinācijas
20
Rakstzīmes tulkotas 2022. gadā
500
Tulkotāji
Tulkojumi

Valodu kombinācijas

Angļu valoda

Vācu valoda

Franču valoda

Itāļu valoda

Latviešu valoda

Lietuviešu valoda

Igauņu valoda

Poļu valoda

Somu valoda

Zviedru valoda

Norvēģu valoda

Dānu valoda

Spāņu valoda

Portugāļu valoda

Grieķu valoda

Citas valodas

FAQ

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā tulkojums?

Cena atkarīga no simbolu/vārdu skaita, valodu kombinācijas, vai ir ar/bez tulka/notāra apliecinājuma vai ar/bez legalizācijas/apostille, kā arī citiem faktoriem. Atsūtiet mums tekstu/dokumentus, un mēs aprēķināsim tulkošanas izmaksas un termiņu. Tulkojuma tāmes saņemšana ir bez maksas, un tā neuzliek jums pienākumu sadarboties ar mums.

Kā uzzināt, cik rakstzīmju/vārdu ir manos dokumentos?

Ja dokuments ir pieejams Microsoft Word/PDF formātā, izmantojiet vārdu skaitīšanas funkciju (Review Word Count/View Word Count). Ja dokuments ir pieejams citā formātā (skenēts, izdrukāts, JPG, HTML utt.), nosūtiet mums dokumentu(-s) pa e-pastu, un mēs jums nosūtīsim bezmaksas aprēķinu.

Cik ātri es saņemšu savu tulkojumu?

Pasūtījuma izpildes termiņš tiek noteikts pirms darba uzsākšanas. Vidēji standarta dokumenta tulkojums ar notariālu apliecinājumu līdz 3000 rakstu zīmēm/500 vārdiem aizņem vienu pilnu darba dienu, bet līdz 6000 rakstu zīmēm/1000 vārdiem — vismaz divas darba dienas. Ja nepieciešams, mēs varam veikt arī steidzamus tulkojumus.

Vai ir iespējams nosūtīt dokumentu pa e-pastu/WhatsApp?

Mēs pieņemam pasūtījumus dokumentu tulkošanai elektroniskā formātā. Ja dokuments nav pieejams elektroniski, atsūtiet mums tā attēlu/skanējumu vai apmeklējiet mūsu biroju Krišjāņa Barona ielā 32.

Kādus tekstus Jūs varat tulkot?

Mēs tulkojam jebkuras specifikācijas tekstus, saglabājot oriģināla formātu, ja tas ir nepieciešams, un pieņemam dokumentus praktiski jebkurā elektroniskā formātā. Pēc vajadzības veicam arī teksta lokalizāciju/pielāgošanu mērķa valodā, ņemot vērā klienta prasības.

Kas ir dokumenta legalizācija?

Dokumenta legalizācija nozīmē parakstījušās amatpersonas paraksta un izdevējiestādes zīmoga īstenuma apliecināšanu, lai vienā valstī sastādītie publiskie dokumenti būtu juridiski saistoši citā valstī. Šo funkciju veic ārlietu dienesti un diplomātisko pārstāvniecību konsulārās amatpersonas.

Apostille ir vienkāršota dokumenta legalizācijas forma, ko atzīst 1961. gada Hāgas konvencijas parakstītājvalstis

Vai Jūs veicat dokumentu legalizāciju vai apostille?

Jā, pēc pieprasījuma mēs sniedzam legalizācijas un apostille pakalpojumus tulkojumiem vai dokumentu oriģināliem.