Skip to main content
 
 

Mašīntulkošana uzņēmumiem

Viens no jaunākajiem sasniegumiem valodas tehnoloģiju jomā ir neironu mašīntulkošanas tehnoloģija

Mēs sekojam līdzi progresam, tāpēc piedāvājam arī mašīntulkošanu.

Tā ir inovatīva tehnoloģija, kas automātiski tulko tekstus no vienas valodas otrā. Mūsu mašīntulkošanas sistēmas pamatā ir visjaunākie izstrādātie algoritmi un mākslīgais intelekts, kas nodrošina ātru, precīzu un uzticamu tulkojumu. Viens no jaunākajiem sasniegumiem valodu tehnoloģiju jomā ir neironu mašīntulkošanas tehnoloģija. Šī tehnoloģija izmanto mākslīgo neironu tīklu algoritmus, kas analizē tekstu visos valodas līmeņos, tostarp fonētiskajā, leksiskajā, morfoloģiskajā un sintaktiskajā. Pateicoties neironu tīklu un padziļinātas izpētes attīstības progresam, mašīntulkošana kļūst arvien populārāka un kvalitatīvāka.

Tā piedāvā lieliskas iespējas automatizēt tulkošanas procesus, ietaupīt laiku un resursus, kā arī nodrošināt piekļuvi informācijai dažādās valodās, veicinot zināšanu apmaiņu un komunikāciju globālā mērogā. Mūsu tulkošanas uzņēmums Lexikon ir gatavs sniegt Jums mašīntulkošanas pakalpojumus, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, kas nodrošina ātru un precīzu tekstu tulkošanu dažādās valodās. Mēs pievēršam uzmanību inovācijām un cenšamies saviem klientiem piedāvāt vismodernākos mašīntulkošanas risinājumus.

Pakalpojumu veidi

Mēs piedāvājam vairāku veidu mašīntulkošanas pakalpojumus

1

Daļēja pēcrediģēšana

2

Pilnīga pēcrediģēšana

3

Bez pēcrediģēšanas

15
Pieredzes gadi
55
Valodu kombinācijas
20
Rakstzīmes tulkotas 2022. gadā
500
Tulkotāji
Valodas

Mēs piedāvājam lokalizāciju tālāk norādītajām valodām

Angļu valoda

Vācu valoda

Franču valoda

Itāļu valoda

Latviešu valoda

Lietuviešu valoda

Igauņu valoda

Poļu valoda

Somu valoda

Zviedru valoda

Norvēģu valoda

Dānu valoda

Spāņu valoda

Portugāļu valoda

Grieķu valoda

Citas valodas

FAQ

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā tulkojums?

Cena atkarīga no simbolu/vārdu skaita, valodu kombinācijas, vai ir ar/bez tulka/notāra apliecinājuma vai ar/bez legalizācijas/apostille, kā arī citiem faktoriem. Atsūtiet mums tekstu/dokumentus, un mēs aprēķināsim tulkošanas izmaksas un termiņu. Tulkojuma tāmes saņemšana ir bez maksas, un tā neuzliek jums pienākumu sadarboties ar mums.

Kā uzzināt, cik rakstzīmju/vārdu ir manos dokumentos?

Ja dokuments ir pieejams Microsoft Word/PDF formātā, izmantojiet vārdu skaitīšanas funkciju (Review Word Count/View Word Count). Ja dokuments ir pieejams citā formātā (skenēts, izdrukāts, JPG, HTML utt.), nosūtiet mums dokumentu(-s) pa e-pastu, un mēs jums nosūtīsim bezmaksas aprēķinu.

Cik ātri es saņemšu savu tulkojumu?

Pasūtījuma izpildes termiņš tiek noteikts pirms darba uzsākšanas. Vidēji standarta dokumenta tulkojums ar notariālu apliecinājumu līdz 3000 rakstu zīmēm/500 vārdiem aizņem vienu pilnu darba dienu, bet līdz 6000 rakstu zīmēm/1000 vārdiem — vismaz divas darba dienas. Ja nepieciešams, mēs varam veikt arī steidzamus tulkojumus.

Vai ir iespējams nosūtīt dokumentu pa e-pastu/WhatsApp?

Mēs pieņemam pasūtījumus dokumentu tulkošanai elektroniskā formātā. Ja dokuments nav pieejams elektroniski, atsūtiet mums tā attēlu/skanējumu vai apmeklējiet mūsu biroju Krišjāņa Barona ielā 32.

Kādus tekstus Jūs varat tulkot?

Mēs tulkojam jebkuras specifikācijas tekstus, saglabājot oriģināla formātu, ja tas ir nepieciešams, un pieņemam dokumentus praktiski jebkurā elektroniskā formātā. Pēc vajadzības veicam arī teksta lokalizāciju/pielāgošanu mērķa valodā, ņemot vērā klienta prasības.

Kas ir dokumenta legalizācija?

Dokumenta legalizācija nozīmē parakstījušās amatpersonas paraksta un izdevējiestādes zīmoga īstenuma apliecināšanu, lai vienā valstī sastādītie publiskie dokumenti būtu juridiski saistoši citā valstī. Šo funkciju veic ārlietu dienesti un diplomātisko pārstāvniecību konsulārās amatpersonas.

Apostille ir vienkāršota dokumenta legalizācijas forma, ko atzīst 1961. gada Hāgas konvencijas parakstītājvalstis

Vai Jūs veicat dokumentu legalizāciju vai apostille?

Jā, pēc pieprasījuma mēs sniedzam legalizācijas un apostille pakalpojumus tulkojumiem vai dokumentu oriģināliem.

Sazināties ar mums

Nosūtiet mums savu pieprasījumu