Skip to main content
 
 

Rakstiskie tulkojumi

Lexikon tulkošanas birojs piedāvā augstas kvalitātes dažādu nozaru un valodas stilu visu veidu dokumentu tulkojumus

Lexikon tulkošanas birojs piedāvā augstas kvalitātes tulkojumus dažādu nozaru un valodas stilu visu veidu dokumentu tulkojumus, piemēram:

● Tehniskie tulkojumi (procesu, ierīču tehnisko aprakstu tulkojumi, tehniskās dokumentācijas tulkošana, lietošanas instrukciju tulkojumi u. c.);
● Dokumentu tulkojumi (diplomi, pases, ID kartes, sertifikāti u.c.).
● Juridisko tekstu tulkošana (līgumu, vienošanos, noteikumu, dibināšanas dokumentu u. c. tulkojumi).
● Bioloģijas, ķīmijas un citu jomu tekstu tulkošana.

Mēs rūpīgi atlasām tulkotājus, pamatojoties uz viņu valodu prasmēm, zināšanām nozarē un darba pieredzi.

Papildus lingvistiskajai izglītībai daudziem mūsu tulkotājiem ir profesionālā kvalifikācija citās darbības jomās. Tas nodrošina, ka tulkojums ir precīzs un stilistiski atbilstošs Jūsu uzņēmējdarbībai. Mēs saprotam, ka tulkojuma kvalitāte ir ārkārtīgi svarīga, jo tā nosaka pareizu informācijas interpretāciju un novērš iespējamos pārpratumus. Izvēloties LEXIKON tulkošanas biroju, Jūs iegūsiet precīzus tulkojumus, konfidencialitāti un uzticamu partneri, ar kuru Jūs varēsiet veidot veiksmīgas sadarbības attiecības. Mūsu profesionālo tulku pakalpojumi palīdzēs Jums efektīvi komunicēt starptautiskā mērogā un ļaus Jūsu organizācijai sasniegt jaunas virsotnes.

Valodas

Rakstiski tulkojumi šādās valodās

Angļu valoda

Vācu valoda

Franču valoda

Itāļu valoda

Latviešu valoda

Lietuviešu valoda

Igauņu valoda

Poļu valoda

Somu valoda

Zviedru valoda

Norvēģu valoda

Dānu valoda

Spāņu valoda

Portugāļu valoda

Grieķu valoda

Citas valodas

15
Pieredzes gadi
55
Valodu kombinācijas
20
Rakstzīmes tulkotas 2022. gadā
500
Tulkotāji
FAQ

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā tulkojums?

Cena atkarīga no simbolu/vārdu skaita, valodu kombinācijas, vai ir ar/bez tulka/notāra apliecinājuma vai ar/bez legalizācijas/apostille, kā arī citiem faktoriem. Atsūtiet mums tekstu/dokumentus, un mēs aprēķināsim tulkošanas izmaksas un termiņu. Tulkojuma tāmes saņemšana ir bez maksas, un tā neuzliek jums pienākumu sadarboties ar mums.

Kā uzzināt, cik rakstzīmju/vārdu ir manos dokumentos?

Ja dokuments ir pieejams Microsoft Word/PDF formātā, izmantojiet vārdu skaitīšanas funkciju (Review Word Count/View Word Count). Ja dokuments ir pieejams citā formātā (skenēts, izdrukāts, JPG, HTML utt.), nosūtiet mums dokumentu(-s) pa e-pastu, un mēs jums nosūtīsim bezmaksas aprēķinu.

Cik ātri es saņemšu savu tulkojumu?

Pasūtījuma izpildes termiņš tiek noteikts pirms darba uzsākšanas. Vidēji standarta dokumenta tulkojums ar notariālu apliecinājumu līdz 3000 rakstu zīmēm/500 vārdiem aizņem vienu pilnu darba dienu, bet līdz 6000 rakstu zīmēm/1000 vārdiem — vismaz divas darba dienas. Ja nepieciešams, mēs varam veikt arī steidzamus tulkojumus.

Vai ir iespējams nosūtīt dokumentu pa e-pastu/WhatsApp?

Mēs pieņemam pasūtījumus dokumentu tulkošanai elektroniskā formātā. Ja dokuments nav pieejams elektroniski, atsūtiet mums tā attēlu/skanējumu vai apmeklējiet mūsu biroju Krišjāņa Barona ielā 32.

Kādus tekstus Jūs varat tulkot?

Mēs tulkojam jebkuras specifikācijas tekstus, saglabājot oriģināla formātu, ja tas ir nepieciešams, un pieņemam dokumentus praktiski jebkurā elektroniskā formātā. Pēc vajadzības veicam arī teksta lokalizāciju/pielāgošanu mērķa valodā, ņemot vērā klienta prasības.

Kas ir dokumenta legalizācija?

Dokumenta legalizācija nozīmē parakstījušās amatpersonas paraksta un izdevējiestādes zīmoga īstenuma apliecināšanu, lai vienā valstī sastādītie publiskie dokumenti būtu juridiski saistoši citā valstī. Šo funkciju veic ārlietu dienesti un diplomātisko pārstāvniecību konsulārās amatpersonas.

Apostille ir vienkāršota dokumenta legalizācijas forma, ko atzīst 1961. gada Hāgas konvencijas parakstītājvalstis

Vai Jūs veicat dokumentu legalizāciju vai apostille?

Jā, pēc pieprasījuma mēs sniedzam legalizācijas un apostille pakalpojumus tulkojumiem vai dokumentu oriģināliem.

Sazināties ar mums

Nosūtiet mums savu pieprasījumu