Skip to main content
 
 

Par uzņēmumu

Mūsu profesionālu tulku komandai ir liela pieredze un zināšanas par valodas funkcijām, kas ļauj paveikt vissarežģītākos uzdevumus

Kas mēs esam?

Tulkošanas birojs ar plašu pakalpojumu klāstu Lexikon

Uzņēmums Lexikon nodarbojas ar plašu pakalpojumu klāstu rakstisko un
mutisko tulkojumu jomā. Mēs specializējamies augstvērtīgu tulkojumu sniegšanā dažādās nozarēs un darbības sfērās. Mūsu pieredzējušo tulkotāju komanda strādā ar dažādiem tekstiem, uzņēmējdarbības dokumentiem, mārketinga materiāliem, tehniskajām specifikācijām, juridiskajiem dokumentiem un daudz ko citu.

Mēs izprotam precizitātes un savlaicīguma nozīmi tulkojumos, tāpēc īpašu uzmanību pievēršam ikvienai mūsu darba niansei un tā kvalitātei.
Mūsu uzņēmums nodarbojas arī ar mutisko tulkošanu, sniedzot sinhronās un secīgās (konsekutīvās) tulkošanas pakalpojumus pasākumos, konferencēs, semināros un biznesa sanāksmēs. Mūsu profesionālajiem tulkotājiem ir plaša pieredze darbā dažādās jomās, tāpēc viņi efektīvi spēj nodrošināt sapratni un komunikāciju starp dažādu valodu nesējiem.

Piedāvājam

Droši un profesionāli tulkošanas pakalpojumi:

 • jebkura veida dokumentu tulkošana
 • juridisko tekstu tulkošana
 • tehnisko tekstu tulkošana
 • medicīnisko tekstu tulkošana
 • mājaslapu tulkošana
 • reklāmas materiālu tulkošana
 • daiļliteratūras darbu tulkošana
 • farmācijas nozares tulkošana
 • citu nozaru tekstu tulkošana
 • neironu mašīntulkošana
 • notariālais apliecinājums
 • tulka apliecinājums
 • dokumentu apliecināšana ar apostille
 • dokumentu legalizācija
 • juridiskās konsultācijas
Mūsu komanda

Tulkošanas biroja darbinieki

Uzņēmuma direktore

Ludmila Moisejeva

Projektu vadītāja

Alla Krovacka

Klientu apkalpošanas speciāliste

Līga Purmalniece

Kompānija

Uzņēmuma attīstības vēsture

Uzņēmums TULKU FABRIKA, kas dibināts 2006. gadā, kopš tā dibināšanas ir kļuvis pazīstams, pateicoties lieliskas kvalitātes pakalpojumiem un uzticamiem tulkojumiem, kas veikti visdažādāko klientu uzdevumā. Mūsu uzņēmums pastāvīgi atrodas attīstības un izaugsmes procesā. Pāreja uz
jauno zīmolu “LEXIKON” ir stratēģisks mūsu uzņēmuma solis, kas veikts, lai paplašinātu un uzlabotu mūsu starptautiskās uzņēmējdarbības iespējas.

Uzņēmuma zīmola maiņa uz nosaukumu “LEXIKON” ir svarīgs solis mūsu attīstības stratēģijā. Jaunais nosaukums ļaus mums aktīvi piesaistīt klientus no ārvalstīm, attīstīt partnerattiecības ar ārvalstu organizācijām un gūt panākumus tulkošanas jomā globālā mērogā, uzlabojot mūsu atpazīstamību starptautiskajā tirgū. Mēs saglabājam savus pamatprincipus, piemēram, augsto tulkojumu kvalitāti un individuālo pieeju ikvienam klientam, kā arī ieviešam jaunākās tehnoloģijas un inovatīvus risinājumus, lai saglabātu nozares līdera pozīcijas.

15
Pieredzes gadi
55
Valodu kombinācijas
20
Rakstzīmes tulkotas 2022. gadā
500
Tulkotāji
Hronika

Ar ko mūsu uzņēmums nodarbojas pašlaik?

Mēs pastāvīgi attīstāmies un sekojam līdzi jaunākajām tendencēm tulkošanas jomā. Mēs aktīvi ieviešam progresīvas tehnoloģijas, piemēram, mašīntulkošanu un mākslīgo intelektu, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu efektivitāti un kvalitāti. Tas ļauj mums piedāvāt mūsu klientiem inovatīvus risinājumus. Lai gan mašīntulkošanas lietojumam ir ievērojamas priekšrocības tulkojuma laika un izmaksu samazināšanā, mēs atzīstam, ka vislabākās kvalitātes un maksimālas precizitātes sasniegšanai ir nepieciešamas cilvēka zināšanas, prasmes un pieredze.

Tieši tāpēc mēs īpašu uzmanību pievēršam mašīntulkošanas savienojumam ar mūsu pieredzējušo tulkotāju redakciju un korekciju. Mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālus tulkojumus, kas Jums palīdzēs paplašināt Jūsu globālo darbību, izveidot efektīvu sadarbību ar ārvalstu partneriem un sasniegt Jūsu mērķus starptautiskajā tirgū.

Mūsu tulkojumi paver durvis starptautiskai sadarbībai!

Sazināties ar mums
Atsauksmes

Mūsu klientu atsauksmes

Uzticams tulkošanas partneris. Spēj rīkoties un ir pretīmnākoši arī nestandarta situācijās. Tulkojumi tiek veikti laicīgi un kvalitatīvi.

WEST KREDIT

Novērtējam ieinteresēto attieksmi un komunikāciju, darbs tika veikts operatīvi. Arī steidzami tulkojumi tika nodoti pielīgtajos termiņos.

LATIO

Ātri un precīzi tulkojumi. Uzņēmums izpildīja mūsu pasūtījumu laikā, lai gan laiks bija ierobežots. Tulkojuma kvalitāte bija nevainojama!

KIDS OPTIKA

Tulkošanas biroja Lexikon komanda – profesionāļi, kuri strādā atbildīgi, kvalitatīvi un darbu izpilda solītajā laikā.

BIOLAR

Profesionāls tulks ar izpratni par kontekstu. Sadarbība ar uzņēmumu bija patīkama un efektīva. Viņi pievērsa uzmanību mūsu projekta specifikai un spēja šo ideju interpretēt citā valodā.

EMTEKO LLC

Ilgus gadu SIA Concord Service Group savus tulkojumu darbus uztic Lexikon. Uzņēmums laikus veica mūsu pasūtījumus un pievērsa uzmanību detaļām. Pateicoties sadarbībai ar Tulku fabriku, mūsu uzņēmuma darbība veiksmīgi paplašinās jaunajos tirgos.

CONCORD SERVICE GROUP

Uzticams partneris tulkojumiem. Birojs izpilda mūsu pasūtījumus savlaicīgi un ar izpratni par detaļām.

DABO TRADE

Profesionāli tulkotāji ar plašām zināšanām. Esam sadarbojušies ar šo uzņēmumu vairākos projektos un vienmēr esam saņēmuši augstas kvalitātes tulkojumus. Mūsu uzticība viņiem turpina pieaugt.

DOKANA

Lieliska tulkojumu kvalitāte! Uzņēmumam patiešām ir dziļas zināšanas par dažādām valodām, un tas spēja precīzi un skaidri pasniegt tekstu nozīmi. Iesaku!

ANGEL - ABDEĪŠANAS BIROJS